Informacje o firmie

Początki istnienia firmy sięgają roku 1989 kiedy to jako trzeci w regionie serwis ogumienia powstała wulkanizacja LiS. Po 4 latach działalności rozszerzyliśmy swoją ofertę zmieniając jednocześnie nazwę na używaną do dziś PHU WULIS.

W roku 1995 oprócz istniejącej siedziby pod adresem Andersa 13 powstał drugi punkt firmy na ul. Uniejowskiej 62 a oferta firmy zaczęła a się sukcesywnie rozwijać w nowym dla nas kierunku obsługi serwisowej samochodów każdego typu.

Przez lata istnienia wciąż poszerzaliśmy swoją ofertę stając się w rezultacie w pełni kompleksowym serwisem auta osobowych i ciężarowych skupiając się głównie na wymianach eksploatacyjnych. Podążając za potrzebami klientów w 2004 roku jako pierwsi w szeroko rozumianym regionie uruchomiliśmy w pełni profesjonalne stanowisko do maszynowego prostowania felg stalowych i aluminiowych.

Dzisiejszy zakres napraw wykonywanych przez naszą firmę obejmuję niemal wszystkie podzespoły państwa auta zaczynając na ogumieniu , felgach, zawieszeniu poprzez silnik i podzespoły silnika na diagnostyce komputerowej i klimatyzacji kończąc.

Kontakt

Wulkanizacja - auta osobowe

ul. Andersa 13, 62-700 Turek

tel. 63 278 14 84

wulis@wp.pl

godzin otwarcia: 8.00 - 18.00

 

Serwis - auta ciężarowe i osobowe.
Wulkanizacja - auta ciężarowe.

ul. Uniejowska 62, 62-700 Turek

tel. 63 289 25 15

wulis@wp.pl

godzin otwarcia: 8.00 - 15.00

Nasza oferta

Firma Wulis już od kilkunastu lat zajmuje się kompleksową i skuteczną naprawą Państwa aut. Tak bogate doświadczenie pozwoliło nam wykształcić profesjonalną kadrę mechaników, które zajmują się zgłaszanymi usterkami i naprawami. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, pozwalający w szybki sposób zdiagnozować i naprawić Państwa usterkę. Nasza specjalizacja to m.in:

 

  • klimatyzajca
  • wulkanizacja
  • zbieżność
  • prostowanie felg
  • diagnostyka
  • inne

Lokalizacja